Rejestracja spółek

kompleksowa obsługa prawna

Kancelaria Szulik&Puszcz oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie rejestracji spółek prawa handlowego (zakładania, przekształcania i likwidacji) na terenie całego kraju. Oferta skierowana jest do osób chcących prowadzić działalność w tej formie, jak również do istniejących podmiotów i osób nimi kierujących.

Nasze kwalifikacje będą przydatne przedsiębiorcom w działaniach związanych z zakładaniem i przekształcaniem spółki, takich jak:

Zakładanie spółek i tworzenie struktur kapitałowych

w tym rejestracja spółek, rekomendowanie najbardziej opłacalnych form prowadzenia działalności, tworzenie zaawansowanych umów i statutów, wsparcie przy korzystaniu z systemu S24.

Łączenie i podział oraz przekształcenia spółek

(przekształcenie działalności jednoosobowej w spółkę – przekształcenie spółki cywilnej w jawną, przekształcenie spółki cywilnej w z o.o. itd) na wszystkich etapach, w tym opracowanie strategii prawnej przekształcenia, tworzenie niezbędnych dokumentów, w tym planu przekształcenia oraz kontrola m.in. nad doborem nowej formy prawnej dla całej struktury.

Zmiany właścicielskie

w tym sporządzanie planów oraz umów nabywania i zbywania praw udziałowych lub akcji, doradztwo przy nabywaniu przedsiębiorstw i ich sprzedaży.

Obsługa prawna

Prowadzimy stałą obsługę prawną w zakresie koordynacji bieżących spraw oraz dokumentacji korporacyjnej wg Kodeksu spółek handlowych.

Zakładanie Spółek

– co zyskujesz zakładając z nami firmę?

Oszczędność czasu i pieniędzy
Rejestracja spółek u nas to najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Nie musisz się martwić o to, że popełnisz błąd i Twoja spółka nie zostanie zarejestrowana.

Wygoda
Sami przygotujemy dla Państwa wszystkie dokumenty i formularze oraz umówimy spotkanie u notariusza w dogodnym terminie. Wszystkie dokumenty rejestracyjne złożymy w Państwa imieniu w sądzie, jak również będziemy nadzorować proces rejestracji.

Bieżące wsparcie
Podczas zakładania firmy doradzamy naszym Klientom, by mogli podjąć jak najlepszą decyzję w zakresie wyboru formy prowadzenia działalności, a ich praca była jeszcze bardziej opłacalna.

Szerokie spojrzenie
Wspieramy biznes już od wielu lat. Nasze doświadczenie sprawia, że podczas świadczenia usług bierzemy pod uwagę również aspekty biznesowe i podatkowe, oprócz aspektów prawnych.

wiesz za co płacisz

W Kancelarii Radców Prawnych Szulik Puszcz kierujemy się zasadą, że klient musi wiedzieć, ile zapłaci za nasze usługi. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa orientacyjny cennik za nasze usługi. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z odpowiednią zakładką. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.