Porady prawne i inne

pOMOC PRZY
PROBLEMIE PRAWNYM

Kancelaria Radców Prawnych Szulik&Puszcz oferuje również pomoc prawną w postaci udzielania porad prawnych oraz tworzenia opinii prawnych z różnych gałęzi prawa, począwszy od prawa cywilnego, poprzez prawo administracyjne, na prawie podatkowym kończąc.

Jeśli macie Państwo problem prawny, nie wiecie w jaki sposób należy postąpić, chcecie Państwo rozwiać swoje wątpliwości związane z zagadnieniami prawnymi zapraszamy do kontaktu.

Porady prawne udzielane są w zależności od Państwa preferencji drogą telefoniczną lub mailową, jak również osobiście podczas umówionego spotkania. Niezależnie którą formę Państwo wybierzecie, postaramy się przedstawić poradę prawną również w formie pisemnej.

Porady prawne bez wychodzenia z domu.

1. Opisz problem i przedstaw fakty. Zadaj nam pytania.

Jeśli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, które umożliwią nam lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz skan lub zdjęcie. Jeżeli dokumenty zawierają Twoje dane, możesz je zakryć lub usunąć.

2. Niezwłocznie
odpowiadamy.

Niezwłocznie zapoznamy się z Twoim pytaniem i prześlemy Ci ofertę na poradę prawną. Zaproponujemy również termin w którym otrzymasz od nas poradę prawną.

3. Gotowa
porada

Wybierz termin, w którym chcesz otrzymać od nas poradę i dokonaj płatności. Otrzymasz przygotowaną przez nas gotową poradę prawną, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości
– pytaj! Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc!

Korzyści

Bezpłatna wycena porady prawnej

Całkowity koszt porady poznasz na etapie negocjacji ceny.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że nasza porada prawna nie udziela odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymasz zwrot pieniędzy!

Szybkość

Gotową poradę otrzymasz niezwłocznie. Nawet w 24h. Potrzebujesz porady na dziś? Powiedz nam o tym.

Pytania dodatkowe w cenie

Masz dodatkowe pytania, które nasunęły się już po otrzymaniu porady? Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy bez dodatkowych kosztów.

Wygoda

Aby otrzymać pomoc nie musisz wychodzić z domu lub biura. Skontaktujemy się z Tobą mailowo, telefonicznie. Tak jak chcesz!