Obsługa prawna

Prowadzicie Państwo działalność gospodarczą i szukacie kancelarii prawnej do podjęcia stałej współpracy? Kancelaria Szulik & Puszcz świadczy profesjonalną pomoc prawną.

Dla kogo?

Produkt prawniczy jakim jest stała obsługa prawna skierowana jest przede wszystkim dla osób prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek jak i w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce wymaga stałego monitorowania przepisów prawa. Prawo zmienia się często, zaś niewiedza może sprowadzić na nas negatywne skutki. Nie da się w Polsce prowadzić działalności gospodarczej bez znajomości prawa. Prawo towarzyszy przedsiębiorcom na każdym kroku. Jeden nieprzemyślany podpis pod umową może w negatywny sposób odbić się na naszej firmie. Stała obsługa prawna oferowana przez zespół naszej kancelarii wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom.

Zalety stałej obsługi prawnej

Decydując się na nasze usługi w zakresie stałej obsługi prawnej Państwa działalności gospodarczej zyskujecie Państwo szereg możliwości:

Obniżenie kosztów

Stała obsługa prawna jest zdecydowanie tańsza niż doraźne usługi lub zatrudnienie prawnika na etacie. W sytuacji, w której radca prawny zna przedsiębiorstwo, procedury w nim stosowane, wie czym firma się zajmuje, skraca się czas, a tym samym zmniejsza nakład pracy prawnika. Ponadto stała obsługa prawna ułatwia nam planowanie finansowe w firmie. Z góry wiemy, jaki jest koszt usługi, wiemy, że nasz problem w ramach współpracy zostanie rozwiązany bez dodatkowych, ukrytych kosztów.

Optymalizacja prawna przedsiębiorstwa

Korzystając z naszej usługi obsługi prawnej usprawnicie Państwo działanie swojej firmy pod względem prawnym. Zostaną zweryfikowane wszystkie dokumenty mające znaczenie dla prowadzenia Państwa biznesu. Wszystkie błędy i niedoskonałości w stosowanych umowach, uchwałach organów, dokumentacji związanej z danymi osobowymi itd. zostaną wychwycone i poprawione, tak by w jak najszerszym stopniu zabezpieczyć Państwa interesy.

Bezpieczeństwo

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem. Nie każdy przedsiębiorca sprawnie porusza się w zawiłościach polskiego prawa. Niestety „Nieznajomość prawa szkodzi”, dlatego takie podejście naraża nas na wiele zagrożeń, w tym kary administracyjne, czy ryzyko straty finansowej. Obsługa prawna w firmie daje gwarancję spokoju. Chroni nas przed niepotrzebnym stresem i potencjalnymi problemami. Pomoc specjalistów z naszej kancelarii minimalizuje ryzyko popełnienia kosztownego błędu. Stała obsługa prawna to również szybka reakcja na ewentualne problemy w firmie.

Oszczędność czasu

Sami przygotujemy dla Państwa wszystkie dokumenty i formularze oraz umówimy spotkanie u notariusza w dogodnym terminie. Wszystkie dokumenty rejestracyjne złożymy w Państwa imieniu w sądzie, jak również będziemy nadzorować proces rejestracji.

Zakres obsługi prawnej

Kancelaria dostosowuje zakres obsługi prawnej do każdorazowych potrzeb prawnych Klienta. W szczególności stała obsługa prawna obejmuje:

prawo spółek

obsługa wszelkie sprawy dotyczące tworzenia spółek i ich funkcjonowania

prawo gospodarcze

pomoc w przygotowaniu, negocjacjach, jak również opiniowanie umów handlowych.

prawo pracy

w szczególności obsługa prawna dotyczy kwestii zatrudniania pracowników oraz redukcji zatrudnienia, tworzenia regulacji wewnątrzzakładowych itd.

due diligence prawne

kompleksowe badanie stanu prawnego spółki, m.in. w związku z transakcją sprzedaży, czy wejściem na giełdę.

postępowania sądowe i arbitrażowe

prowadzimy sprawy sądowe dla klientów, reprezentujemy ich w sądach wszystkich instancji oraz przed organami administracyjnymi

prawo ochrony danych osobowych

badamy stan prawny spółki w zakresie ochrony danych osobowych, podejmujemy działania mające na celu stosowanie prawidłowych metod ochrony danych osobowych.

Obsługa prawna gwarantuje Państwu, że działalność będzie prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasi prawnicy bardzo sprawnie wyjaśnią Państwu wszystkie problematyczne kwestie, udzielą rady opartej o wiedzę. Korzystanie ze stałej obsługi prawnej ma wiele zalet, dlatego warto rozważyć rozpoczęcie współpracy z naszą Kancelarią.

wiesz za co płacisz

W Kancelarii Radców Prawnych Szulik Puszcz kierujemy się zasadą, że klient musi wiedzieć, ile zapłaci za nasze usługi. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa orientacyjny cennik za nasze usługi. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z odpowiednią zakładką. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.